Absolwenci Utwórz PDF Drukuj
 
ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TOKARACH

 

1948
 
Klasa VI
Wychowawca:
 
Bilska Janina Helena
Chudzik Mieczysława
Dyba Józefa
Dyba Czesława
Jaroma Lucyna Izabela
Kubisiak Zdzisława
Osiewała Jan
Pszczoła Krystyna
Pszczoła Zygmunt
Rogalska Krystyna
Tomczak Krystyna
Janicka Teresa
Matusiak Stanisław
Sieradzan Józef
Piaścik Zdzisław
Sucharski Ryszard
Ćwikliński Władysław
 
 


1950
 
Klasa VII
Wychowawca:
 
Bartosik Czesław
Bednarek Lucyna Anastazja
Bryl Eleonora
Bukowiecki Mirosław
Dymkowski Józef
Frątczak Krystyna
Gawron Genowefa Krystyna
Graczyk Marianna
Jeżyk Antoni
Kazimierczak Anna
Kustosz Zenon
Leszko Józef
Matusiak Antoni
Matusiak Wacława
Maciaszczyk Mirosława
Michalak Józef
Piaścik Halina Barbara
Pawlak Janina Weronika
Pawlak Wacława
Piątkowska Danuta Marianna
Piątkowska Jadwiga Józefa
Pietrzak Daniela
Pietrzak Helena
Smolarz Janina
Szymczak Feliksa
Walczak Stanisław
Zimniak Teresa
Dyba Józefa
 
 


1951
 
Klasa VII
Wychowawca: Tadeusz Zielonka
 
Baryczkowski Józef
Bartczak Zdzisław
Bednarek Daniela
Bilski Stanisław Jerzy
Buda Bernard Władysław
Chojecki Józef
Chudzik Józef
Człapa Zygmunt
Frątczak Józef
Gil Stanisław
Górski Antoni
Gustowski Kazimierz
Gustowski Stanisław
Jankiewicz Kazimiera Aniela
Janicki Zenobian
Kowalczyk Czesława
Kubiak Irena
Kurzawa Józef
Kowalski Marian
Kowalczyk Henryk
Kwinciak Henryk Piotr
Kubisiak Jan
Maślak Leokadia Maria
Maślak Marianna Helena
Marczak Marianna Helena
Marciniak Adam Stanisław
Michalska Aurelia Józefa
Marzuchowski Jan
Matusiak Jan Antoni
Łosiak Józef Edward
Pakuła Kazimiera
Ruszczak Marianna Helena
Sujecka Marta
Szewczyk Anna
Szymczak Halina Teresa
Sobczak Edward
Szczeciński Władysław
Sieradzki Jan Piotr
Tomczyk Daniela
Zielonka Teresa Alicja
Walczak Anna Halina
Józefacki Henryk Hieronim
 
 


1952
 
Klasa VII
Wychowawca:
 
Albertowski Józef
Ambroziak Konrad Jan
Bajszczak Wiesława
Budziński Tadeusz Władysław
Adamski Eugeniusz
Chudzik Józefa
Chudzik Lucjan Zygmunt
Gibaszek Alicja
Gil Henryk
Grabski Jan
Ignaczak Józef Zdzisław
Jarych Bogdan Stanisław
Józefacki Alfons Stanisław
Kostrzewski Rafał
Frątczak Zenon
Laskowski Józef
Matczak Stefan
Migdalska Daniela
Nykiel Józef
Rykowski Stanisław
Sarzała Józef
Skórka Stanisław
Śliwiński Józef Henryk
Szczeciński Kazimierz
Wietrzyk Teresa
Wisny Jan
Stasiak Kazimiera Ludwika
Walczak Sławomir Ksawery
Andrzejczak Zenon Józef
Żwański Jan
 
 


1953
 
Klasa VII
Wychowawca: Stefan Nitecki
 
Laskowski Józef Henryk
Adamczyk Henryk
Adamus Kazimierz
Antoszczyk Lucjan
Ambroziak Janina Teresa
Bartosik Józef Lech
Bednarek Jerzy Edward
Bilski Alfons Antoni
Błaszczyk Czesław
Budzińska Marianna Krystyna
Chabirska Maria
Filipczak Józef Leszek
Jasińska Irena
Janiak Aniela
Jędrzejczak Józef Stanisław
Józefacki Jerzy
Kazimierska Maria Zofia
Kustosz Józef Stanisław
Karbowski Jan
Leszko Henryk
Łakomicka Barbara
Mitera Jan Stefan
Macudziński Bogumił Jan
Muszyńska Helena Józefa
Nykiel Adam Wiesław
Nowak Zdzisław
Olek Stanisław
Paczka Genowefa
Pietrzak Wiesław
Pietrzak Czesława
Ritamer Anna
Rykowska Krystyna
Szajrych Jan Zdzisław
Sieradzan Jan
Simiński Eugeniusz
Szymczak Henryk
Wróbel Zygmunt


1954
 
Klasa VII
Wychowawca:
 
Antoszczyk Marianna
Bartczak Jadwiga Marianna
Chudzik Czesława
Gawron Marianna Łucja
Gibaszek Janina
Ignaczak Teresa
Każmierczak Eugeniusz
Kujawiński Stanisław
Krzykacz Józef
Kęska Józef
Kostrzewski Czesław Eugeniusz
Laskowska Wacława Helena
Łakomicka Jadwiga
Piątkowska Marta
Wysocka Helena
Wolski Józef
Walaszczyk Halina
Nowicki Roman
Majda Eugeniusz
Mendyk Krystyna
Nowak Jan
Tomczyk Maria


1955
 
Klasa VII
Wychowawca: Tadeusz Zielonka
 
Bednarek Julianna
Brzęczkowska Zofia
Chorążewicz Genowefa
Frątczak Antoni Bogumił
Filipczak Bogumił Bolesław
Janicka Wacława
Karbowska Natalia Stefania
Korycki Jan
Kolasiński Jan Antoni
Józefacki Bogumił Józef
Kustosz Janina Katarzyna
Matusiak Józef
Majda Jan
Migdalski Stanisław
Muszyński Grzegorz Władysław
Marzuchowski Roman
Nykiel Jadwiga
Pawlak Eugeniusz
Pawlak Józef
Pasik Teresa Jadwiga
Piaścik Maria Jadwiga
Pracki Józef
Rykowska Józefa Jadwiga
Sujecka Czesława
Adamiak Mieczysław
Szymczak Jan
Tomaszewska Marianna
Zielonka Jadwiga
Wietrzyk Stanisław
Waliś Zdzisław


1956
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Adamczyk Jadwiga
Brzęczkowska Zenobia
Bryl Jan Kazimierz
Frątczak Lubomira
Graczyk Kazimiera
Kujawiński Eryk Romuald
Kostrzewski Zdzisław
Kubisiak Józef
Laskowski Stanisław Józef
Misiak Bogusława
Pietrzak Zofia
Piaścik Wiesława
Szymczak Wiesław
Skowrońska Marianna
Tomczyk Zenon
Werbiński Antoni
Zielonka Jadwiga
Rybak Lech Andrzej

 
1957
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Ambroziak Stanisława Kazimiera
Bartczak Helena Kazimiera
Bednarek Stefania Władysława
Chudzik Eugeniusz Adam
Grabowski Jerzy Kazimierz
Ignaczak Wacław
Piątkowska Kazimiera
Werbińska Teresa


1958
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Baranowski Jan
Bartosik Mirosław Kazimierz
Bednarek Jadwiga
Filipczak Leonard
Józefacka Wiesława
Łakomicki Zdzisław Kazimierz
Kostrzewski Kazimierz
Leszka Tadeusz
Nowak Teofil Józef
Stasiak Stanisław Kazimierz
Szajrych Stanisław Kazimierz
Ruszkiewicz Adolf Stefan
Walczak Stanisława

 
1959
 
Klasa VII
Wychowawca:
 
Człapa Józef
Chudzik Kazimiera Janina
Frątczak Halina
Kąciak Kazimierz Stanisław
Pasik Halina Łucja
Rykowski Kazimierz
Szajrych Irena Anna
Szajrych Marian
Wolski Kazimierz
Witczak Władysław

 
1960
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Wawrzyniak Marianna
Adamczyk Jan
Bartczak Marek Roman
Bąk Henryk
Borkowska Barbara
Frątczak Lucyna
Kuras Gertruda Halina
Laskowska Genowefa Kazimiera
Matusiak Kazimiera Zdzisława
Mażuchowska Sabina
Pawlak Marianna Helena
Rykowski Stanisław Jan
Stasiak Zdzisława Kazimiera
Szymczak Józef Wojciech
Tomaszewska Eugenia
Walczak Lucyna Stanisława
Walewski Stanisław Józef
Szymczak Jerzy Kazimierz
Tyrakowski Kazimierz Zdzisław
Zielonka Mieczysław Kazimierz
Żwańska Jadwiga
Rykowska Zdzisława Danuta

 
1961
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Aleksander Zofia
Bartczak Józef
Bednarek Zofia
Błaszczyk Jadwiga
Chabierska Danuta
Ciecholewska Jadwiga
Janicka Teresa Maria
Kończak Jadwiga Ludwika
Kolasiński Eugeniusz
Kostrzewska Lucyna Anna
Leszka Jerzy Edward
Marszałkowska Halina Mirosława
Muszyńska Urszula Alicja
Nykiel Emilia
Pasik Annaliza Krystyna
Rogalska Łucja Barbara
Ruszczak Kazimierz Józef
Rychlewska Jadwiga
Smuła Tadeusz
Suchorska Lucyna
Walaszczyk Wiesław
Witczak Eugeniusz
Wesołowski Bronisław
Włodarski Ryszard

 
1962
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Antoszczyk Zdzisław Henryk
Bednarek Eugeniusz Marian
Bryl Jadwiga Teresa
Fryga Grzegorz
Grabowski Michał Grzegorz
Kąciak Zdzisław Roman
Laskowski Zdzisław
Pietrzak Tadeusz Zygmunt
Ruszkiewicz Piotr
Szymczak Lucyna
Tomaszewska Filomena
Tomczak Zygmunt
Walewska Jadwiga Łucja
Wisna Regina
Witczak Łucja
Wlazłowska Alicja
Wroniak Franciszek
 


1963
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Adamczyk Halina
Ambroziak Anna
Antoszczyk Bogdan
Bartczak Józef Stanisław
Bąk Stanisława
Błaszczyk Stefania
Bruś Zofia
Chudzik Lucyna Zofia
Graczyk Marian
Grabowski Wojciech
Kacprzak Jadwiga
Kaźmierski Wiesław
Kolański Wacław
Kolańska Henryka
Kończak Danuta
Kustosz Leon Zygmunt
Marciniak Józef Jan
Misiak Anna
Nycek Zdzisława
Pawlak Jadwiga
Pasik Henryka
Rogalska Cecylia
Rykowski Stanisław Józef
Rykowska Jadwiga
Skonieczna Anna
Słobucki Jerzy
Szymczak Daniela Jadwiga
Trawczyńska Teresa Helena
Trawczyński Kazimierz Józef
Wesołowski Andrzej
Wędrychowicz Henryk
Pszczoła Bogumiła

 
1964
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Aleksander Jan
Ciecholewska Irena Krystyna
Chudzik Maria
Fryga Henryka
Gajewska Teresa
Grzelak Krystyna
Jaworski Jan
Kąciak Edward
Kostrzewski Zygmunt Jan
Krzykacz Henryk
Kubisiak Alicja
Laskowska Alina
Michalak Zofia
Nycek Alina Kazimiera
Polus Eugeniusz Edward
Raszewski Andrzej
Rykowski Feliks Antoni
Rogalska Barbara
Tomczyk Zofia
Tomaszewska Teresa
Witczak Anna
Wietrzyk Marianna
Wędrychowicz Daniela Janina
Wroniak Krystyna
Zielonka Jerzy Jan

 
1965
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Ambroziak Jadwiga Elżbieta
Budzińska Anna Teresa
Felisiak Ryszard
Górska Daniela
Graczyk Ryszard
Jaroma Andrzej
Kacprzak Natalia
Kolańska Halina Marianna
Krzykacz Lucyna
Laskowska Jadwiga
Marciniak Jadwiga Krystyna
Matusiak Halina Maria
Michalak Teresa
Ruszkowska Anna
Stasiak Jan Ludwik
Sucharski Zdzisław Andrzej
Trawczyńska Kazimiera Zofia
Werbińska Rozalia
Woźniak Elżbieta
Zielonka Antoni


1966
 
Klasa VII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Antoszczyk Jerzy
Gawron Barbara
Jaroma Alicja
Kolańska Łucja
Kończak Jerzy
Leszka Krystyna
Matusiak Barbara
Piontkowska Zdzisława
Pietrzak Eugeniusz
Szymczak Jadwiga Teresa
Tomaszewski Stanisław
Trawczyński Tadeusz
 


1967
 
Klasa VIII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Adamczyk Irena
Balcerzak Andrzej
Czyżak Halina
Górska Jadwiga
Kęska Maria
Mrozik Florianna
Muszyński Stanisław
Pracka Irena
Wędrychowicz Anna
Włodarska Urszula Mirosława
 


1968
 
Klasa VIII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Bajan Teresa
Błaszczyk Janina
Chojnacki Stanisław
Chudzik Jadwiga
Gawron Anna
Graczyk Julian
Grala Henryk
Janicka Jadwiga
Jarych Ryszard
Jaśkiewicz Halina
Jeżykowska Krystyna
Kaźmierczak Henryk Jan
Kolańska Aniela
Kończak Wiesława Teresa
Krzykacz Elżbieta
Krzykacz Piotr
Laskowska Marianna
Marciniak Halina Helena
Marszałkowski Andrzej Józef
Nowak Ryszard Jan
Piontkowska Wacława
Pracka Wacław
Polus Józef
Polusik Andrzej
Ruszkowska Grażyna
Sikorski Ryszard Eugeniusz
Trawczyńska Krystyna
Witczak Jan
Wiąz Rozalia
Woźniak Zdzisław

 
1969
 
Klasa VIII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Aleksander Teresa
Begiert Janina
Janicka Aleksandra
Jaworski Zenon
Kacprzak Marianna
Kaźmierczak Henryka Helena
Kaźmierska Danuta
Kleśta Włodzimierz
Kubisiak Jan Stefan
Matusiak Wiesław Szczepan
Michalak Kazimierz Władysław
Osiborska Alicja Marianna
Pracka Barbara
Rykowska Lucyna Bożena
Smuła Jerzy Józef
Walczak Anna Krystyna
Walczak Eugeniusz
Walaszczyk Grażyna
Wolski Eugeniusz

 
1970
 
Klasa VIII
Wychowawca: Jan Osiewała
 
Antoszczyk Halina
Begiert Józef
Ciecholewska Zdzisława Janina
Czyżak Jadwiga
Dzikowska Jadwiga
Felisiak Zbigniew
Frątczak Waldemar
Frątczak Barbara
Fryga Edward
Gajewski Eugeniusz
Grzesiak Julian
Jakubasz Julian
Jasiak Sławomir
Jasiński Józef
Kacprzak Halina
Laskowski Bogumił
Łakomicki Ryszard
Mąka Teresa
Maka Franciszek Bronisław
Misiak Jan
Mitera Barbara
Niewiadomska Maria
Nowak Daniela
Owczarek Ryszard
Rykowski Julian
Smuła Bożena
Szymczak Daniela
Wędrychowicz Stanisław
Wisna Dorota
Woźniak Marek
Zdunek Ryszard
Zielonka Marek

 
1971
 
Klasa VIII
Wychowawca: Zdzisław Piaścik
 
Antczak Henryk Adam
Bilska Danuta
Bochniak Stanisław
Borczyk Józef
Błaszczyk Teofil
Chojnacka Danuta
Czyżak Grażyna
Ćwikliński Stanisław
Jeżykowska Anna
Knapik Elżbieta
Kolańska Janina
Kostrzewska Urszula
Krzykacz Andrzej
Kuchta Marianna
Kurzawa Ryszard
Łakomicka Elżbieta
Misiak Ewa
Nowak Danuta
Nycek Elżbieta
Osiborski Krzysztof
Pasik Eugeniusz
Piontkowski Jerzy
Podkowska Urszula
Polusik Jan Stanisław
Stasiak Czesława
Stasiak Stanisław
Szymczak Ryszard
Urbaniak Stanisław
Wisny Zdzisław

 
1972

 
Klasa VIII
Wychowawca: Jan Osiewała
 
Adamczyk Lucyna
Adamski Eugeniusz
Bąk Tadeusz
Chudzik Teresa
Czyżak Andrzej
Gawron Stanisława
Grzesiak Lucyna
Jasiak Ireneusz
Jasiak Jan
Kubisiak Jolanta
Laskowski Zdzisław
Maciejak Marianna
Nowak Andrzej
Nowak Jan
Nycek Lucyna
Owczarek Ewa
Pasik Anna
Pracki Mirosław
Skonieczny Stanisław
Smuła Elżbieta
Świerczyńska Anna
Tomaszewski Bogdan
Tomaszewski Andrzej
Walczak Zdzisław
Wróbel Sławomir
Urbaniak Paweł
Zielonka Zdzisław
Gidelska Jolanta

 
1973

 
Klasa VIII
Wychowawca: Jan Osiewała
 
Antczak Andrzej
Bajan Anna
Błaszczyk Anna
Dzikowska Urszula
Felisiak Małgorzata
Frątczak Henryk
Fryga Lech
Gidelski Zbigniew
Jakubasz Irena
Jarych Teresa
Jaśkiewicz Danuta
Jędruch Andrzej
Kasprzak Lucyna
Knapik Regina
Marciniak Sławomir
Owczarek Mirosław
Owczarek Stanisław
Piątkowski Andrzej
Trawczyńska Elżbieta

 
1974
 
Klasa VIII
Wychowawca: Wanda Wilińska
 
Adamska Elżbieta
Bartoszek Grzegorz
Borczyk Wiesława
Czyżak Zdzisław
Jasiak Grzegorz
Kaźmierczak Grzegorz
Królak Andrzej
Kuchta Grzegorz
Kuchta Krzysztof
Nowak Łucja
Nycek Bożena
Owczarek Urszula
Polusik Mirosław
Piaścik Krzysztof
Rykowska Zdzisława
Walczak Sławomir
Wisna Wiesława


1975
 
Klasa VIII
Wychowawca: Jadwiga Piekarska
 
Biniek Helena
Chrząszczewski Andrzej
Jasiak Teresa
Jaworska Stefania
Kęska Teresa
Knapik Teresa
Macudziński Marian
Nowak Jadwiga
Nowak Sławomir
Nowak Zbigniew
Skurka Janusz
Stasiak Regina
Świerczyńska Jadwiga
Szymczak Barbara
Wędrychowicz Barbara
Wędrychowicz Grzegorz
Wróbel Anna


1976
 
Klasa VIII
Wychowawca: Jan Osiewała
 
Bartoszek Bożena
Bilski Zbigniew
Ćwikliński Tadeusz
Dzikowska Hanna
Dzikowski Wiesław
Felisiak Wojciech
Gawron Waldemar
Górska Halina
Graczyk Marianna
Iwaniak Jerzy
Iwaniak Lucyna
Jakubasz Andrzej
Jasiak Wacław
Jasińska Maria
Królak Stanisław
Kuchta Antoni
Osiborska Anna
Osiewała Ewa
Piaścik Jolanta
Piątkowski Waldemar
Podkowski Jan
Rykowski Bogumił
Sobczak Marek
Suchorska Irena
Trawczyński Jan
Wesołek Krzysztof
Żwański Karol

 
1977
 
Klasa VIII
Wychowawca: Edmund Żywica
 
Adamska Anna
Chrząszczewska Dorota
Janicka Wiesława
Jasiak Zbigniew
Krzykacz Danuta
Kwinciak Krzysztof
Laskowski Bogumił
Migdalska Dorota
Nykiel Sylwester
Piekarski Zbigniew
Pietrzak Karol
Sobczak Paweł
Sobucka Danuta
Świerczyńska Lucyna
Zduniak Elżbieta

 
1978
 
Klasa VIII
Wychowawca: Wanda Witczak

Ambroziak Janusz
Antczak Paweł
Bednarek Grażyna
Borkowski Edmund
Buda Elżbieta
Buda Ryszard
Cepiński Sławomir
Gil Sławomir
Iwaniak Józef
Janiak Henryk
Janiak Piotr
Janicka Helena
Jasińska Elżbieta
Jędrzejczak Krzysztof
Jeżykowski Janusz
Kęska Barbara
Królak Józef
Kwieciak Sylwester
Laskowska Longina
Nowak Marek
Osiewała Grzegorz
Smuła Magdalena
Szymański Jan
Tanaś Jadwiga
Trawczyński Sławomir
Walczak Wiesława

Wolski Krzysztof



1979

 



Klasa VIII
Wychowawca: Jadwiga Piekarska

Albertowska Elżbieta
Ambroziak Sylwester
Bilski Krzysztof
Buda Maria
Czechowska Jolanta
Dzierań Anna
Florczak Józef
Gil Laura
Janiak Andrzej
Karpińska Karina
Knapik Marian
Korycki Andrzej
Laskowska Lucyna
Nowak Jolanta
Owczarek Grzegorz
Piontkowski Krzysztof
Polińska Małgorzata
Rykowski Andrzej
Rygas Mirosław
Sobczak Sławomir
Szymański Sławomir
Tyrakowski Tomasz
Wolski Andrzej

 

1980



Klasa VIII
Wychowawca: Marek Szajrych

Binek Jan
Adamus Paweł
Jankiewicz Rafał
Rakowski Wojciech
Gil Ryszard
Kustosz Sylwester
Macudziński Andrzej
Siemiątkowski Dariusz
Okoński Julian
Wojciechowska Ewa
Maciejak Jadwiga
Marek Alina
Janiak Elżbieta
Kujawińska Danuta
Osiewała Beata
Nykiel Alicja
Cepińska Dorota
Sobczyk Elżbieta
Florczak Sylwester
Poliński Jan
Grzelczyk Kazimierz

 

Rok 1981
Klasa VIII a
Wychowawca:

 
Adamczyk Józef
Bilski Paweł
Filipczak Tomasz
Grzelczyk Wiesława
Janicka Zofia
Buda Małgorzata
Jaśkiewicz Dariusz
Karpiński Jacek
Kwinciak Alina
Kwinciak Wioletta
Polińska Elżbieta
Przybylak Krzysztof
Śledź Krzysztof
Wojciechowski Krzysztof
Sobucki Krzysztof
Wolski Paweł
Woźniak Barbara
 

Klasa VIII b

Wychowawca: Edmund Żywica
 
Bednarek Dariusz
Brzeziński Jerzy
Cepiński Bogdan
Dzierań Wioletta
Gidelski Jacek
Jasińska Jolanta
Karpińska Małgorzata
Krotowski Andrzej
Maciejak Antoni
Marciniak Bogumiła
Migdalski Dariusz
Nowak Piotr
Osiborski Piotr
Pietrzak Ewa
Smuła Mikołaj
Szymański Tadeusz
Wesołek Zbigniew
Wolski Marek

 

1982


Klasa VIII a
Wychowawca: Edmund Żywica

Adamek Paweł
Adamus Mariusz
Albertowski Sylwester
Aleksanderek Andrzej
Ikrzak Ryszard
Jaśkiewicz Barbara
Jaśkiewicz Ewa
Jaśkiewicz Marek
Krzykacz Dariusz
Kujawińska Renata
Marek Piotr
Migdalski Karol
Osiewała Dariusz
Wawrowska Barbara
Wolski Piotr
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Krystyna Radzimska

Dzierań Renata
Gruszczyńska Bożena
Janiak Maria
Janiak Elżbieta
Jaśkiewicz Sławomir
Jędrzejczak Piotr
Karpińska Agnieszka
Maciejak Bożena
Maciejewska Dorota
Mocna Marzena
Pałucka Urszula
Piekarski Krzysztof
Siemiątkowski Sławomir
Szymczak Jacek
Wędrychowicz Andrzej
Woźniak Grażyna
Wróbel Dorota

 

1983


Klasa VIII
Wychowawca: Jadwiga Piekarska

Adamczyk Grażyna
Adamski Krzysztof
Bartczak Cezary
Błazik Marek
Cepiński Sylwester
Czechowski Lech
Dyrda Jarosław
Filipczak Włodzimierz
Jaśkiewicz Renata
Janiak Grzegorz
Karpińska Dorota
Krotowska Anna
Nowak Jacek
Przybylak Ewa
Przybylak Marek
Siemiątkowska Małgorzata
Sosiński Artur
Szymczak Sławomir
Tomczyk Renata
Walaszczyk Wioletta
Warszewski Kazimierz
Woźniak Krzysztof
Zduniak Anna

 
Rok 1984


Klasa VIII
Wychowawca: Krystyna Radzimska
 
Cepiński Grzegorz
Chrostek Marzena
Dominiak Marek
Grzelczyk Dorota
Janiak Mirosław
Janiak Zbigniew
Jankiewicz Mariola
Kończak Danuta
Korycki Paweł
Laskowska Ewa
Maciaszczyk Małgorzata
Macudziński Krzysztof
Nowak Paweł
Rakowska Jolanta
Rygas Genowefa
Rykowski Sylwester
Szajrych Ilona
Szuman Robert
Szymczak Dorota
Warszewski Zenon
Wojciechowski Zbigniew
Woźniak Andrzej

 
1985


Klasa VIII
Wychowawca: Marek Szajrych

Albertowski Grzegorz
Ambroziak Katarzyna
Kończak Ewa
Maciejewski Sławomir
Magdzińska Renata
Michalak Marzena
Orligóra Anna
Piotrowski Marek
Przybylak Sylwester
Sobczak Wojciech
Szczecińska Bożena
Zduniak Bogumił
Zduniak Karol

 
1986


Klasa VIII
Wychowawca: Anna Kaczmarzyńska
 
Błaszczyk Zbigniew
Błazik Jacek
Brożek Anna
Dusza Beata
Janiak Czesław
Janiak Konrad
Janiak Mariola
Janiak Wioletta
Kołodziejczak Mirosław
Łakomicki Jacek
Migdalski Zbigniew
Nowak Renata
Pałucka Barbara
Pietrzak Janusz
Podgórska Krystyna
Przybylak Andrzej
Przybylak Bogdan
Sobucka Małgorzata
Szczeciński Paweł
Szymczak Tomasz
Werbiński Tomasz
Woźniak Tomasz
Wróbel Sylwester
Zduniak Katarzyna
 
 


1987

Klasa VIII
Wychowawca: Jadwiga Piekarska
 
Chojnacki Grzegorz
Chudzik Krzysztof
Dominiak Jacek
Jaśkiewicz Emilia
Jaśkiewicz Jarosław
Józefiak Alfred
Kończak Edyta
Krzykacz Andrzej
Kustosz Robert
Łakomicka Marzena
Michalak Izabella
Migdalski Grzegorz
Przybylak Iwona
Szczecińska Jolanta
Szczeciński Krzysztof
Warszewski Bronisław
Wolski Sylwester


1988
 
Klasa VIII
Wychowawca: Alina Bartosik
 
Błaszczyk Waldemar
Brożek Wojciech
Chrostek Agnieszka
Chudzik Małgorzata
Dusza Waldemar
Grzelak Anna
Gruszczyńska Urszula
Janiak Bernard
Janiak Mariusz
Jaśkiewicz Piotr
Jatczak Joanna
Kujawińska Ilona
Karpińska Wioleta
Łakomicki Andrzej
Mankiewicz Krzysztof
Michalak Małgorzata
Migdalski Roman
Mocny Arkadiusz
Orligóra Mariusz
Tomczyk Barbara
Wesołowska Monika
Zduniak Maciej

 
1989

 
Klasa VIII
Wychowawca: Barbara Wesołowska
 
Ambroziak Halina
Błaszczyk Aneta
Błazik Janusz
Ciesielski Arkadiusz
Iwaniak Janusz
Janaśkiewicz Jerzy
Janiak Ireneusz
Jaśkiewicz Iwona
Krotowski Piotr
Kubisiak Renata
Kustosz Beata
Matczak Szymon
Migdalska Monika
Nowak Tomasz
Przybylak Renata
Rybczyńska Aneta
Rykowska Małgorzata
Werbiński Radosław
Wojciechowska Renata
Zduniak Agnieszka

 
 
Rok 1990
 
Klasa VIII
Wychowawca: Barbara Osiewała
 
Błazik Robert
Gawron Sławomir
Ikrzak Jacek
Janaśkiewicz Tomasz
Jaroma Adam
Jaśkiewicz Aneta
Kończak Robert
Krzykacz Tadeusz
Nycek Sylwia
Ogłaza Tomasz
Podgórska Renata
Rykowska Anna
Siwerska Angelika
Szajrych Dominik
Szczecińska Anna
Warszewski Roman
Wojtasik Artur

 
1991
 
Klasa VIII
Wychowawca: Krzysztof Kolenda
 
Balcerzak Monika
Bączyński Dariusz
Burdelak Ryszard
Chrząszczewski Waldemar
Człapa Bożena
Grabska Teresa
Gruszczyński Andrzej
Grzelak Agata
Jaśkiewicz Agnieszka
Józefiak bernard
Kałużna Monika
Kubisiak Andrzej
Krzykacz Renata
Kustosz Dorota
Łakomicka Aneta
Łakomicki Zbigniew
Macudziński Piotr
Marek Bożena
Pol Paweł
Przybylski Robert
Stępień Paweł
Skała Wioletta
Tomczyk Marzena
Trzmiel Artur
Urbaniak Wojciech
Walaszczyk Sylwia


1992

Klasa VIII
Wychowawca: Magdalena Tomczyk

Adamczyk Andrzej
Gabryjaniak Beata
Grabski Sławomir
Graczyk Honorata
Grzelak Aleksander
Iwaniak Sylwester
Jaroma Katarzyna
Jaśkiewicz Marzena
Kaźmierczak Agnieszka
Kujawińska Elżbieta
Kurczoba Marcin
Kusiak Maria
Michalska Beata
Nowak Krzysztof
Nowak Sylwia
Skała Aneta
Stępień Iwona
Tomaszewska Wioletta
Tomczak Piotr
Tomczyk Przemysław
Wesołowska Sylwia
Wojtczak Arkadiusz

 
 
1993
 
Klasa VIII:
wychowawca Ewa Wojtczak

Adamiak Aleksandra
Ikrzak Dariusz
Jasińska Gabriela
Jaśkiewicz Mariusz
Kaźmierczak Karol
Kończak Monika
Krotowski Paweł
Krzykacz Monika
Leończuk Kamila
Marciniak Ewelina
Marciniak Mariusz
Michalak Agnieszka
Piwowarczyk Agnieszka
Rosiak Ireneusz
Sałata Małgorzata
Stasiak Jacek
Szczeciński Roman
Tomczak Grzegorz
Urbaniak Jacek
Warszewska Agnieszka
Wojtczak Sylwia
Wolska Beata
Zielonka Paweł


ROK 1994
 
Klasa VIII a
Wychowawca: Alina Bartosik
 
Bochnak Marcin
Chrostek Ilona
Człapa Mirosław
Gabryjaniak Radosław
Jaśkiewicz Ewelina
Jaśkiewicz Paulina
Koralewska Agnieszka
Kujawiński Mariusz
Olek Katarzyna
Piwowarczyk Iwona
Polus Monika
Podgórski Tomasz
Rybczyński Piotr
Serafiński Rafał
Sikorska Edyta
Tanaś Przemysław
Urzędowski Romuald
Walczak Krzysztof
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Dorota Czerniak
 
Bazela Karina
Chojnacki Tomasz
Jaworski Mariusz
Karolak Aleksander
Kurczoba Zbigniew
Marciniak Beata
Marzuchowska Agnieszka
Michalak Renata
Nowak Roman
Rykowska Katarzyna
Szajrych Jacek
Szczecińska Jolanta
Szuszwalak Anna
Tomaszewska Renata
Tomczak Karol
Walaszczyk Agnieszka
Zielonka Marek


Rok 1995
 
Klasa VIII
Wychowawca: Anna Milewska ? Inglot
 
Adamczyk Agnieszka
Adamiak Karol
Balcerzak Romuald
Bąk Mariusz
Borczyk Magdalena
Dusza Grzegorz
Janaśkiewicz Anna
Janiak Jan
Kaźmierczak Aneta
Kleśta Sylwia
Krotowski Tomasz
Kupczyk Zdzisław
Misiak Małgorzata
Olek Sebastian
Ordon Tomasz
Piasecka Gabriela
Poliński Tomasz
Stasiak Aleksandra
Urzędowski Marcin
Wróbel Ewa
Wypych Roman


1996
 
Klasa VIII a
Wychowawca: Barbara Osiewała
 
Czyżak Mariusz
Czyżak Monika
Grudziński Adam
Iwaniak Renata
Kleśta Daniel
Leończuk Konrad
Matusiak Joanna
Misiak Katarzyna
Owczarek Dariusz
Pakuła Mariusz
Przybylski Tomasz
Trzmiel Joanna
Wesołek Wioletta
Wypych Monika
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Emilia Trzmielewska
 
Bagińska Renata
Balcerzak Zbigniew
Bąk Ewa
Chojnacka Beata
Gidelski Tomasz
Marciniak Balbina
Musiałowski Tomasz
Piątkowski Dariusz
Polus Sebastian
Rykowski Karol
Skała Renata
Skała Zbigniew
Szczeciński Zbigniew
Urzędowski Tomasz
Wolska Małgorzata


Rok1997
 
Klasa VIII a
Wychowawca: Magdalena Tomczyk
 
Balcerzak Krzysztof
Duczmański Paweł
Dusza Anna
Jasiński Zbigniew
Kuchta Ryszard
Marzuchowska Iwona
Musiałowski Krystian
Musielak Marcin
Oleszczyk Iwona
Ordon Michał
Rykowska Sylwia
Serafińska Małgorzata
Szuszwalak Ewa
Tomczyk Anna
Wesołek Angelika
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Renata Piontkowska
Bagińska Ewa
Borczk Agnieszka
Cepińska Monika
Fras Małgorzata
Janaśkiewicz Monika
Kalinowska Małgorzata
Kupczyk Paweł
Kwaśniewski Krzysztof
Łuczak Mirosław
Marciniak Katarzyna
Michalski Krzysztof
Miś Krzysztof
Urzędowska Bogumiła

 

Rok 1998
 
Klasa VIII a
Wychowawca: Katarzyna Korycka
 
Balcerzak Wojciech
Balcerzak Remigiusz
Bilska Karina
Bochnak Wojciech
Duczmańska Anna
Frątczak Kamil
Jasiak Przemysław
Jaworski Jan
Kleśta Karolina
Kupczyk Renata
Kuras Paweł
Ogłaza Piotr
Owczarek Krzysztof
Pakuła Edyta
Rybczyński Roman
Stasiak Piotr
Szczecińska Emilia
Wolski Zbigniew

 
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Ewa Wojtczak
Ciesielski Adrian
Grudziński Przemysław
Grzelak Sebastian
Grzesiak Mariusz
Jaroma Rafał
Jasińska Karina
Kuchta Damian
Kujawiński Rafał
Leończuk Damian
Nerka Zbigniew
Nowak Małgorzata
Pasik Jarosław
Pracki Dawid
Walczak Leszek
Wojtczak Wojciech

 
 
Rok 1999
 
Klasa VIII a
Wychowawca: Dorota Czerniak
 
Błaszczyk Katarzyna
Grzelak Justyna
Jasiak Karolina
Józefiak Anna
Krotowska Małgorzata
Krzykacz Emilia
Kuchta Anna
Kwaśniewska Agata
Misiak Joanna
Nerka Agnieszka
Nowak Piotr
Piasecka Agnieszka
Pol Krzysztof
Sulej Grzegorz
Szczegiecka Anna
Tomczyk Krzysztof
 
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Alina Bartosik
 
Burdelak Piotr
Czyżak Agnieszka
Grudzińska Wioletta
Jakubasz Krzysztof
Karbowska Anna
Kwinciak Adrian
Marciniak Justyna
Pakuła Adrian
Piątkowski Jarosław
Płuciennik Anna
Radzimska Joanna
Skała Jacek
Sukiennicza Paweł
Szymańska Izabela
Tanaś Krzysztofa


1999


Klasa VI
Wychowawca: Renata Piontkowska

Łukasz Banasiak
Dariusz Błaszczyk
Ewelina Dobrosińska
Agata Jagielska
Aldona Janaśkiewicz
Janiak Łukasz
Arkadiusz Kowalczyk
Andrzej Kozłowski
Sebastian Kwinciak
Karolina Laskowska
Artur Macudziński
Paweł Marciniak
Paulina Olek
Milena Owczarek
Rafał Radziński
Jan Raźniewski
Małgorzata Walczak
Marek Wróblewski
Dorota Żwańska




Rok 2000

 

 
Klasa VIII a
Wychowawca: Barbara Osiewała
 
Bilska Ilona
Dobrosiński Dawid
Frątczak Ewelina
Gozdalik Magdalena
Jasiak Marcin
Jaworska Wioletta
Laskowski Marcin
Marciniak Malwina
Nowak Michał
Osiborska Karolina
Podgórska Aneta
Radzimski Dominik
Rykowska Jolanta
Sulej Małgorzata
Szuszwalak Krystian
Walczak Kamila
 
Klasa VIII b
Wychowawca: Anna Milewska ? Inglot
 
Cepiński Dariusz
Czyżak Krzysztof
Czyżak Łukasz
Grzesiak Dariusz
Jasiak Jarosław
Kuras Grzegorz
Kwinciak Marcin
Oleszczyk Roman
Pasik Justyna
Piątkowska Joanna
Płuciennik Katarzyna
Skała Agnieszka
Sukiennicza Magdalena
Szczegiecki Wojciech
Tylka Arleta
Żwański Kamil


2000r.

Klasa VI
Wychowawca: Magdalena Tomczyk

Błaszyk Tomasz
Brzezińska Beata
Ciesielska Ewelina
Czyżak Emilia
Czyżak Paulina
Fras Joanna
Jaśkiewicz Joanna
Kleśta Ewelina
Kurek Magdalena
Macudzińska Agnieszka
Matusiak Zbigniew
Musielak Edyta
Musielak Iwona
Nowak Łukasz
Osiewała Magdalena
Pasik Piotr
Piwowarczyk Robert
Szczegiecki Dariusz
Szymański Paweł
Tyrakowska Katarzyna
 



Rok 2001
 
Klasa VI
Wychowawca: Anna Milewska Inglot
 
Adamiak Damian
Buda Małgorzata
Budziński Jakub
Dominiak Anna
Gozdalik Roman
Grzesiak Grzegorz
Iwaniak Adrian
Jakubasz Romuald
Jasiak Magdalena
Jasiak Tomasz
Królak Zbigniew
Kurczoba Michał
Marciniak Dawid
Marciniak Milena
Milewska Inglot Ewa
Muszalski Daniel
Nowak Barbara
Piątkowska Agnieszka
Smuła Damian
Sukienniczak Błażej
Tyrakowska Anna
Wolska Patrycja
Wypiorczyk Adrian
Wypiorczyk Krystian
Wypych Mariusz



Rok 2002

 
Klasa VI
Wychowawca: Ewa Wojtczak
 
Adamus Michał
Ćwikliński Piotr
Dewicki Mateusz
Filipiak Marta
Goślińska Patrycja
Jasiak Katarzyna
Jeżykowska Anna
Kołodziejczak Ewelina
Konciak Adrian
Kowalczyk Iwona
Kurczoba Joanna
Marciniak Anita
Mazurek Marcin
Okoński Robert
Owczarek Wojciech
Przybylska Katarzyna
Rosiak Jacek
Sobczyńska Magdalena
Sobucka Ewelina
Świderska Agnieszka
Wągiel Ilona
Wolska Klara
Wolski Przemysław
Wysocki Przemysław

 
Rok 2003
 
Klasa VI
Wychowawca: Dorota Czerniak

Adamus Łukasz
Bagińska Paulina
Błaszyk Natalia
Brzezińska Paulina
Cepińska Magdalena
Chachuła Michał
Ćwikliński Zbigniew
Dewicka Alicja
Dominiak Marcin
Goślińska Gracjana
Jakubasz Przemysław
Janiak Sebastian
Kuras Jacek
Maciejewski Tomasz
Michalska Emilia
Nowakowska Ilona
Okoński Sylwester
Owczarek Mariusz
Piontkowski Dawid
Przybylak Joanna
Rygas Katarzyna
Serafińska Magdalena
Stasiak Damian
Szymańska Beata
Szymański Tomasz
Świderski Marcin
Wypiorczyk Iza
 

 
 
Rok 2004
 
Klasa VI
Wychowawca: Barbara Osiewała
 
Bilska Małgorzata
Filipiak Sylwia
Filipczak Dominik
Gil Sebastian
Gozdalik Paulina
Jasiak Ewelina
Kołodziejczak Jarosław
Królak Anna
Królak Monika
Mazurek Mariusz
Oleszczyk Anna
Marciniak Ewelina
Osiborska Katarzyna
Osiewała Mateusz
Owczarek Kamil
Rutecki Marcin
Przybylak Przemysław
Rykowska Anita
Rygas Andżelina
Sukiennicza Arkadiusz
Trzepocz Michał
Śledź Patrycja
Wojciechowska Milena
Wesołowska Małgorzata


Rok 2005
 
Klasa VI
Wychowawca: Katarzyna Bednarkiewicz
 
Błaszczyk Karol
Cepiński Maciej
Ćwiklińska Anna
Florczak Joanna
Gil Izabela
Jasiak Beata
Jasiak Dawid
Jeżykowski Krzysztof
Kołodziejczak Patrycja
Kowalczyk Justyna
Kowalczyk Patryk
Krotowska Katarzyna
Królak Marta
Maciejewski Przemysław
Macudzińska Justyna
Musielak Dominik
Musielak Justyna
Papierska Justyna
Sobucka Marlena
Szymczak Łukasz
Wągiel Przemysław
Zduniak Janusz
Żwański Marcin

 
Rok 2006
 
Klasa VI a
Wychowawca: Dorota Czerniak
 
Florczak Joanna
Janiak Katarzyna
Janiak Monika
Jankiewicz Tomasz
Kuchta Marcin
Konciak Olga
Papierska Anna
Robak Adrian
Płuciennik Mateusz
Rykowski Marcin
Szymczak Krzysztof
Świderski Damian
Świderski Stanisław
Trzepocz Gabriela
Wolski Krystian
 
Klasa VI b
Wychowawca: Barbara Osiewała
 
Błazik Martyna
Cepińska Kinga
Gadko Żaneta
Gośliński Jakub
Iwaniak Dawid
Jakubasz Damian
Jasiak Agnieszka
Kołodziejczak Paweł
Kołodziejczak Piotr
Lefterov Marlena
Wągiel Kamila
Wesołek Adrian
Wolski Ernest

 
Rok 2007
 
Klasa VI
Wychowawca: Magdalena Bartosik
 
Adamus Bartosz
Błaszyk Mateusz
Błazik Benita
Buda Paulina
Cepińska Sara
Cepiński Dominik
Chachuła Marlena
Filipczak Kinga
Fryga Justyna
Jaszczak Klaudia
Jeżykowska Małgorzata
Kołodziejczak Tomasz
Korycki Oskar
Macudzińska Anna
Rutecki Przemysław
Skurka Marcin
Sobczyńska Kamila
Sukiennicza Mateusz
Szczeciński Przemysław
Trzepacz Katarzyna
Walczak Katarzyna
Warszewski Dawid
Zduniak Ewelina


Rok 2008
 
Klasa VI
Wychowawca: Katarzyna Bednarkiewicz
 
Adamus Nikola
Gidelski Damian
Krotowska Aleksandra
Janiak Justyna
Podkowska Katarzyna
Wolski Mateusz
Janiak Marlena
Ordon Weronika
Piotrowski Radosław
Radziński Przemysław
Łuczak Karolina
Iwaniak Łukasz
Przybylak Kamil

 


 

 

 

2009

 
KLASA VI
Wychowawca: Dorota Czerniak
 
Balcerzak Mateusz
Błazik Katarzyna
Brzezińska Angelika
Chojnacki Przemysław
Janiak Kacper
Janiak Karolina
Jaroma Kamil
Krotowska Daria
Migdalski Damian
Okoński Bartosz
Pietrzak Nikola
Rykowski Adrian
Sambor Krystian
Szymańska Joanna
Śledź Aleksandra
Tyrakowski Marek
Walaszczyk Krzysztof
Wągiel Paweł
Wolski Adrian

 


 

2010




KLASA VI
Wychowawca: Barbara Osiewała

 

Dusza Karina
Fryga Szymon
Gadko Damian
Janiak Marcel
Jankiewicz Adam
Jasiak Alicja
Kolasińska Karolina
Kowalczyk Jakub
Lefterov Karina
Maciejewska Karolina
Pluta Nikola
Szczeciński Damian
Szymański Mateusz
Szymczak Dominika
Walczak Marcin
Warszewski Kamil
Wojciechowska Weronika
Wolska Aleksandra
Ziółkowski Piotr
Żwański Patryk

 


 

2011

 

KLASA VI
Wychowawca: Katarzyna Bednarkiewicz

Cepiński Kacper
Dulas Dawid
Janiak Adam
Jankiewicz Dominik
Kolasińska Weronika
Kubisiak Kinga
Kubisiak Patrycja
Marciniak Martyna
Okoński Sebastian
Ordon Wiktoria
Orligóra Kinga

Polińska Iza
Sambor Sebastian
Szymczak Aleksandra
Wesołek Przemysław
Wolski Dawid


2012

KLASA VI
Wychowawca: Ilona Kaźmierczak

Adamiak Żaneta
Brzezińska Sylwia
Burdelak Magdalena
Chojnacki Kamil
Czechowska Joanna
Gośliński Jan
Janiak Marlena
Królak Michał
Leśniak Nikola
Migdalski Błażej
Okoński Kacper
Piotrowski Daniel
Piotrowski Patryk
Robak Joanna
Rosiak Piotr
Sobczyński Krystian
Sulej Jacek
Szajrych Patrycja
Szymczak Arkadiusz


2013


KLASA VI
Wychowawca: Małgorzata Krawczyk

Antczak Klaudia

Antczak Tobiasz

Dulas Jakub

Florczak Kinga

Fornalczyk Konrad

Gozdalik Marta

Iwaniak Weronika

Janaśkiewicz Kinga

Jaszczak Bartłomiej

Szymańska Monika

Szymczak Karolina

Walczak Karolina

Wojtczak Adrian

Wolska Karina

Ziółkowski Bartosz

Ziółkowski Tomasz


2014


KLASA VI
Wychowawca: Katarzyna Bednarkiewicz

Błazik Kamil
Burdelak Natalia
Filipiak Marcin
Janiak Kacper
Janiak Krzystof
Janiak Maurycy
Janiak Sergiusz
Jankiewicz Grzegorz
Jaroma Karolina
Jasiak Natalia
Krawiec Nicole
Kubisiak Jakub
Kumant Martyna
Oleszczyk Katarzyna
Osiborski Dawid
Pluta Tobiasz
Śledź Katarzyna 

2015


KLASA VI
Wychowawca: Dorota Czerniak

Antczak Amelia
Antczak Aniela
Buda Kamil
Jaroma Jakub
Jeżykowska Julia
Jeżykowski Marcin
Matusiak Adam
Piotrowski Krystian
Poliński Michał
Stefanowska Wiktoria
Walczak Mateusz
Zduniak Bartosz

 


2016


KLASA VI
Wychowawca: Anna Jankowska

Burdelak Paulina
Czechowska Emilia
Czyżak Klaudia
Dulas Izabela
Dusza Filip
Gawron Krzysztof
Iwaniak Patrycja
Juszczak Michał
Łakomicki Kacper
Marciniak Julita
Okoński Adam
Papierski Jakub
Rosiakowska Gabriela
Rybczyńska Tatiana
Szczecińska Klaudia
Tomczyk Artur