Kadra Utwórz PDF Drukuj

KADRA - rok szkolny 2020/2021

 
mgr Ewa Wojtczak
DYREKTOR SZKOŁY
nauczyciel dyplomowany,
nauczanie indywidualne,
geografia
 
mgr Renata Piontkowska
nauczyciel dyplomowany,
  muzyka, rytmika,
nauczanie indywidualne,
wychowawca świetlicy szkolnej,
wychowawca oddziału przedszkolnego 0 a
 
mgr Alicja Ziółkowska
nauczyciel dyplomowany,
edukacja wczesnoszkolna,
nauczyciel wspomagający kl. VI,
wychowawca klasy II
 
mgr Gracjana Górska
nauczyciel mianowany,
wychowanie przedszkolne,
wychowawca oddziału przedszkolnego 0 b,
zajęcia rke-s,
pedagog szkolny

mgr Laura Adamiak
nauczyciel mianowany,
edukacja wczesnoszkolna,
nauczanie indywidualne,
wychowawca klasy III
 
mgr Małgorzata Chrzuszcz
nauczyciel dyplomowany,
rewalidacja,
nauczanie indywidualne,
wychowawca klay I
 
mgr Dorota Czerniak
nauczyciel dyplomowany,
matematyka, nauczanie indywidualne,
wychowawca świetlicy szkolnej, technika,
wychowawca klay VII
 
mgr Katarzyna Bednarkiewicz
nauczyciel dyplomowany,
religia, wdżwr,
wychowawca świetlicy szkolnej,
wychowanie przedszkolne 0 a
 
mgr Małgorzata Krawczyk
nauczyciel dyplomowany
historia, przyroda, rewalidacja,
nauczanie indywidualne,
nauczyciel wspomagający kl. 0 b,
wychowanie przedszkolne 0 b,
wychowawca klasy VI
 
mgr Ilona Kaźmierczak
nauczyciel dyplomowany,
 nauczanie indywidualne, rewalidacja,
  j. angielski
 
mgr Katarzyna Korycka
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne,
nauczanie indywidualne,
edukacja dla bezpieczeństwa,
wychowawca świetlicy szkolnej,
wychowawca klasy VIII
 
 

mgr Anna Jankowska
nauczyciel mianowany,
język polski, bibliotekarz, logopeda,
wychowawca świetlicy szkolnej,
wychowanie przedszkolne 0 b,
nauczanie indywidualne,
wychowawca klasy IV,
rewalidacja

mgr Urszula Jarentkowska
nauczyciel dyplomowany,
język polski, rewalidacja,
nauczyciel wspomagający kl. I


mgr Alina Bartosik
nauczyciel dyplomowany,
biologia, chemia,
nauczanie indywidualne

mgr Magdalena Tomczyk
nauczyciel dyplomowany,
  informatyka,
wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Anna Milewska-Inglot
nauczyciel dyplomowany,
wychowawca świetlicy szkolnej


mgr Barbara Kępa
nauczyciel dyplomowany,
język niemiecki

mgr Arleta Biegańska
nauczyciel dyplomowany,
  fizyka, nauczanie indywidualne