• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

1 września w naszej Szkole radośnie zabrzmiał dzwonek. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Wszyscy nie kryliśmy zadowolenia, że choć w reżimie sanitarnym związanym z pandemią COVID-19, mogliśmy wrócić do szkoły, do koleżanek i kolegów, do naszych nauczycieli, przyjaciół. Nasza szkoła ożywiła się dziecięcym gwarem i wypełniła radosnymi, wakacyjnymi wspomnieniami.
Pani dyrektor, Ewa Wojtczak powitała zaproszonych gości, nauczycieli, dzieci oraz rodziców. Każdemu złożyła życzenia i wyraziła nadzieję, że wszyscy osiągną bardzo dobre wyniki w nauce. Głos zabrała również Skarbnik Rady Gminy Kawęczyn pani Edyta Balcerzak, która odczytała życzenia Wójta Jana Nowaka skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli.
Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć bohaterów walk i poległych w II wojnie światowej.
Wszystkim uczniom życzymy, aby każdego dnia przychodzili do szkoły z uśmiechem na twarzy, uczyli się z przyjemnością, a cały rok szkolny przebiegał bez przeszkód i zakłóceń w murach naszej szkoły.
Nauczycielom życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w pracy.

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook