Z dumą informujemy o sukcesie uczennic klasy ósmej, które reprezentowały naszą szkołę w XXVI Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Naszą szkołę reprezentowały Marta Jaśkiewicz oraz Lena Zduniak. Eliminacje gminne odbyły się 31 marca 2026 roku w Szkole Podstawowej im. M. Skłodowskiej-Curie w Kawęczynie. Dziewczęta zaprezentowały wysoki poziom wiedzy oraz doskonałe przygotowanie, zajmując czołowe miejsca:
- I miejsce – Marta Jaśkiewicz
- II miejsce – Lena Zduniak
Dzięki świetnym wynikom obie uczennice zakwalifikowały się do etapu powiatowego turnieju, który odbył się 11 kwietnia 2026 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie.
Również na tym etapie Marta i Lena wykazały się dużą wiedzą oraz opanowaniem, awansując do finału po części pisemnej. Ostateczne wyniki zostały rozstrzygnięte podczas etapu ustnego. W klasyfikacji końcowej:
- II miejsce zajęła Lena Zduniak
- III miejsce zajęła Marta Jaśkiewicz
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom wspaniałych osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni, że reprezentowały naszą szkołę z tak dużym zaangażowaniem i pasją.









