• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Uczniowie - rok szkolny 2022/2023

Oddział przedszkolny A

Wychowawca: Gracjana Górska, Aleksandra Wardeńska

Oddział przedszkolny 0A

    Andrzejewski Gabriel, Chowańska Marcelina, Ćwikliński Bartosz, Dębińska Jowita, Filipczak Julian, Frątczak Liliana, Gibki Tymon, Gozdalik Cezary, Janicka Natalia, Kawśniewska Lena, Krakowiak Iga, Królak Gabriela, Laskowska Natalia, Łuczak Diana, Maciejewski Kazimierz, Okońska Bianka, Okońska Zuzanna Daria, Oleszczyk Maja, Orłowska Lena, Sukienniczak Adam, Szprync Nikodem, Woźniak Lea, Woźniak Rozalia, Zimmer Aleks, Zimmer Marcel

Oddział przedszkolny B

Wychowawca: Renata Piontkowska

Oddział przedszkolny 0B

Adamiak Wojciech, Czyżak Alan, Duczmański Mateusz, Gibki Filip, Iwaniak Marcelina, Janiak Antoni, Kapłański Adrian, Kolasiński Jan, Krawczyk Jan, Krawczyk Maria, Królak Bartosz, Laskowska Aleksandra, Michalak Nikola, Migdalski Szymon, Nowakowska Maja, Pasik Magdalena, Piontkowski Jakub, Przybylska Lena, Skała Alicja, Wardeńska Oliwia, Wesołek Jan, Wojtczak Ada, Wojtczak Ksawery, Zduniak Agnieszka, Zielonka Franciszek

Klasa I

Wychowawca: Alicja Ziółkowska

Klasa 1

Buda Wiktoria, Iwaniak Marika, Janicki Alan, Jasiak Anastazja, Jasnowski Filip, Jaśkiewicz Adam Andrzej, Kazimirczyk Adam, Kozłowski Michał, Kurczoba Bartosz, Kwaśniewski Adam, Maćczak Nikola, Marecki Marcel, Przybylak Mikołaj, Ruszczyńska Marina

Klasa II

Wychowawca: Laura Adamiak

Klasa 2

Andrzejewska Zuzanna, Antczak Iga, Buda Gabriela, Chojnacka Zofia Beata, Choronży Julita, Dębiński Szymon, Dymkowski Szymon, Kazimirczyk Zbigniew, Krotowska Maria, Kuras Maja, Łakomicki Eliasz, Maćkowiak-Antczak, Migdalska Justyna, Musiałowska Aleksandra, Pasik Miłosz, Polus Antoni, Szuszwalak Natan Jan, Trzeciak Michał

Klasa III

Wychowawca: Małgorzata Chrzuszcz

Klasa 3

Buda Dominik, Człapa Ksawery, Czyżak Wojciech, Gabryjaniak Cezary, Gidelski Adam, Kaźmierczak Karolina, Kozłowski Marcin, Krotowska Zofia, Kupczyk Nikola, Kuras Antoni, Owczarek Radosław, Piąstka Kacper, Piontkowska Iga, Rutecka Lena, Szczecińska Nikola

Klasa IV

Wychowawca:  Katarzyna Korycka

Klasa 4

Babiarczyk Blanka, Baran Nadia, Chojnacka Kamila, Czyżak Aleksander, Kleśta Natasza, Kolasińska Lena, Laskowska Maria, Orłowski Konrad, Skała Anita, Wolski Paweł, Wypych Lena

Klasa V

Wychowawca: Ilona Kaźmierczak

Klasa 5

Antczak Witold, Buda Krystian, Choronży Patrycja, Czyżak Adam, Dębińska Maja, Gawron Piotr, Grzesiak Julia, Jaśkiewicz Marta, Kapłańska Anna, Karolak Marcel, Kolasiński Szymon, Kupczyk Wiktor, Lafeta Yuliia, Leończuk Witold, Michalak Oliwia, Michalski Filip, Owczarek Lena, Pietrzak Wiktoria, Przybylski Jakub, Stefanowski Igor, Zduniak Lena, Zimmer Oliwier

Klasa VI

Wychowawca: Urszula Jarentowska

Klasa 6

Albertowski Paweł, Boiko Sofiia, Burdelak Paweł, Chojnacka Maja, Dymkowski Tobiasz, Jasnowski Ksawery, Juszczak Joanna, Kolasińska Nikola, Kujawińska Wiktoria, Kujawiński Michał, Kujawiński Wiktor, Macudzińska Wiktoria, Marecki Igor, Sęk Patrycja, Wojtczak Miłosz, Wolski Grzegorz, Zielińska Karolina

Klasa VIII

Wychowawca: Małgorzata Krawczyk

Klasa 8

Albertowska Magdalena, Antczak Zuzanna, Boraś Amelia, Buda Oliwia, Burdelak Julia, Człapa Oliwia, Czyżak Bartłomiej, Czyżak Klaudia, Czyżak Mateusz, Gidelski Jakub, Jaworski Filip, Kaczmarzyński Iwan, Kapłański Sebastian, Kolasińska Karolina, Kolasińska Wiktoria, Kołodziejczak Aleksandra, Krzykacz Mateusz, Kuras Maciej, Kuras Natalia, Musiałowska Iga, Sęk Dominika, Simiński Filip, Walczak Julia, Wolski Mariusz

 

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook